Informacje parafialne

·  We wtorek, 28 października - Święto Świętych Apo­stołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin Księdza Biskupa Seniora Tadeusza Rakoczego.

·   W środę, 29 października - Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną, do udziału we mszy św. i katechezie dla dorosłych na temat: „Dom - wspólnota Boga i ludzi: przestrzeń kuchni”. Wykład poprowadzi ks. dr Lucjan Bielas, o godz. 1830.

·   W czwartek, 30 października - Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się o godz. 1700, w salce przy ul. Schodowej 3.

·   W piątek, 31 października - o godz. 1500, zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

·   W sobotę, 1 listopada - uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca. Porządek mszy św. niedzielny.

Ø  Uroczyste nieszpory świąteczne odprawimy o godz. 1400. Po nieszporach wyruszymy procesjonalne na cmentarz przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie zostaną odprawione przewidziane przez Kościół modlitwy, a po ich zakończeniu zostanie odprawiona msza św.

Ø  Na cmentarzu przy ul. Grunwaldzkiej, aby umożliwić wiernym uczestnictwo w Eucharystii, odprawimy msze św. o godz. 830 i 1030.

v  Wypominki za zmarłych, przyjmowane będą przez upoważnionych Parafian, na cmentarzu przy ul. Grunwaldzkiej.

Ø  O godz. 1400 – wyruszy, z kościoła pw. św. Małgorzaty w Kamienicy, procesja na cmentarz parafialny a potem komunalny. Msza święta w Uroczystość Wszystkich Świętych, na cmentarzu komunalnym, w intencji zmarłych, będzie odprawiona o godz.1430.

Ø  Wieczorną mszę św. odprawimy o godz. 1900.

·   W przyszłą niedzielę, 2 listopada - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Ø  Na cmentarzu przy ul. Grunwaldzkiej, zostanie odprawiona msza św. o godz. 900.

v  Wypominki za zmarłych, przyjmowane będą przez upoważnionych Parafian, w godz. 0d 900 – 1200.  

 

            Zapraszamy na katechezy prowadzone przez Wspólnotę Drogi Neokatechumenalnej, w każdy poniedziałek i środę, o godz. 2000.

            „ Katolicki Klub Pracy" zaprasza na kursy języków: włoskiego i francuskiego dla dorosłych i dzieci. Zapisy i informacje - w środy o godz. 1900 w salce lub pod nr telefonu 608 797 392.