Informacje parafialne

·         W poniedziałek, 26 stycznia - wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

·         We wtorek, 27 stycznia - wspomnienie Bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.

·         W środę, 28 stycznia - wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

v  Po mszy św. o godz. 800, zostanie odprawione nabożeństwo ku czci św. Mikołaja.

Ø  Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną, na mszę św. i wykład ks. dra Lucjana Bielasa, o godz. 1830. Temat katechezy:” Dom – wspólnota Boga i ludzi: przestrzeń łóżka”.

ü  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 22 w Bielsku-Białej, mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Osiedla Śródmieście, a szczególnie Babcie i Dziadków, na Jasełka, które odbędą się o godzinie 1630,  w sali gimnastycznej, wejście od ul. Gen. Grota- Roweckiego 5.

·         W piątek, 30 stycznia - o godz. 1500, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

·         W sobotę, 31 stycznia - wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera.

Ø  O godz. 1730 - zapraszamy na Różaniec Fatimski a potem na Nowennę do Matki Boskiej Częstochowskiej.

 

Od 16 lutego (poniedziałek) 2015 r. rozpoczynają się katechezy uzupełniające dla dorosłych, jako przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania lub Małżeństwa. Początek spotkań o godzinie 1915, w salce na probostwie. Bliższe informacje można uzyskać w kancelarii parafialnej.

            Przedszkole Katolickie „Ziarenko’' zaprasza na wykład z cyklu „Wychowywać i uczyć” pt.: „Dlaczego chłopcy i dziewczynki lepiej uczą się osobno?” Wykład odbędzie się 31.01.2015, w sobotę, o godz. 1700, w siedzibie przedszkola przy ul. S. Czarnieckiego 3, w Bielsku-Białej. Istnieje możliwość skorzystania z opieki dla dzieci w czasie wykładu po uprzednim zgłoszeniu dziecka.