Informacje parafialne

·         W środę, 7 września - wspomnienie Św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika. Po mszy św. o godz. 800 - odprawimy nabożeństwo ku czci św. Mikołaja.

·         W czwartek, 8 września - Święto Narodzenia Naj­świętszej Maryi Panny

  • W piątek, 9 września - o godz. 1500 - zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  • W sobotę, 10 września - o godz. 1730 zapraszamy na Różaniec Fatimski, a potem na Nowennę do Matki Boskiej Częstochowskiej.

·         W przyszłą niedzielę, 11 września – w żywieckim amfiteatrze o odbędą się dożynki diecezjalne.

 

           1. Dziś pielgrzymka do Cieszyna ku czci św. Melchiora, prezbitera i męczennika. Uroczystości popołudniowe z udziałem Księży Biskupów rozpoczną się w kościele św. Marii Magdaleny o godz. 1500.

            2. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza o godz. 1330 wszystkich Czcicieli Różańca Świętego na comiesięczną Adorację Różańcową przed Najświętszym Sakramentem w intencjach Kościoła, Ojczyzny, Narodów Europy i Kapłanów.

            3. Czcicieli Matki Bożej Różańcowej, Róże Żywego Różańca oraz Wspólnotę Nieustającego Różańca zapraszamy na Mszę św. o godz. 1700.

            4. Nieszpory niedzielne o godz. 1830 i Msza św. dla środowiska akademickiego o godz. 2000.

            6. W piątek odwiedzamy chorych Parafian. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej do wtorku włącznie.

            7. Nasza parafia 25 września organizuje pielgrzymką na Jasna Górę. W programie: Msza święta, Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich, czas na indywidualną modlitwę oraz nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie. Wyjazd z ul. Sikorskiego o godz. 600. Zapisy tylko w kancelarii parafialnej. Koszt 35 zł. Prosimy o opłatę przy zapisie.

            8. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się liturgiczne wprowadzenie proboszcza naszej parafii, którym został ks. Antoni Młoczek. Wspólnotę parafialną i wszystkich duszpasterzy polecamy naszemu patronowi, św. Mikołajowi, Matce Bożej i Bożej Opatrzności.