Informacje parafialne

·  We wtorek, 24 listopada - wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.

·         W środę, 25 listopada - po mszy św. o godz. 800, zostanie odprawione nabożeństwo ku czci św. Mikoła­ja.

Ø  Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną, do udziału w katechezie dla dorosłych na temat: „Rodzina wobec przemian we współczesnym świecie”. Wykład poprowadzi ks. dr Lucjan Bielas, o godz. 1830.

  • W piątek, 27 listopada - przypada 4 rocznica sakry biskupiej ks. dra Piotra Gregera. Otoczmy naszą modlitwą Księdza Biskupa.

Ø  O godz. 1500 - zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.,

·         W sobotę, 28 listopada - Diecezjalna inauguracja Roku Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski odbędzie się o godzinie 1600. Liturgii pierwszych nieszporów I niedzieli adwentu będzie przewodni­czył Ksiądz Biskup Roman Pindel. W czasie tej li­turgii przedstawiciele wszystkich parafii naszej diecezji, otrzymają z rąk Księdza Biskupa Świe­ce Jubileuszowe. Zostaną one uroczyście zapalone w kościołach parafialnych w 1 niedzielę adwentu (29 listopada br.) oraz we wszystkie pierwsze niedziele miesiąca przez cały czas trwania Roku Jubileuszowe­go.

Ø  O godz. 1730 zapraszamy na Różaniec Fatimski, a potem na Nowennę do Matki Boskiej Częstochowskiej. 

 

            Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na Jerycho Różańcowe przed Najświętszym Sakramentem w intencjach Kościoła, Ojczyzny i Narodów Europy oraz o pokój na świecie, w dniu 23 listopada, od godz.1800 do godz.700 - do kaplicy Księży Pallotynów, a od godz. 700 do godz. 1800, do katedry.

            Ojcowie Franciszkanie z Krakowa zapraszają na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie chorych, która zostanie odprawiona w kościele N.M.P. w Pogórzu k/Skoczowa, w piątek, o godzinie 1800.