Informacje parafialne

·         W poniedziałek, 25 kwietnia - święto Św. Marka, ewangelisty.

·         W środę, 27 kwietnia - po Mszy św. o godz. 800, odprawimy nabożeństwo ku czci św. Mikołaja.

Ø  Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę i wiedzę religijną, do udziału w katechezie dla dorosłych na temat: Osiem Błogosławieństw - droga prawdziwie szczęśliwego człowieka. Wykład poprowadzi ks. dr Lucjan Bielas.

·         W piątek, 29 kwietnia - święto Św. Katarzyny Sie­neńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.

Ø  O godz. 1500 - zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

·         W sobotę, 30 kwietnia - z sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Hałcnowie wyruszy diecezjalna piesza piel­grzymka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach. Początek wspólną Mszą świętą o godzinie 1200. Natomiast zakończenie pielgrzymki odbędzie się w łagiewnickim sanktuarium we wtorek, 3 maja, o godzi­nie 1500 Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz Mszą świętą na zakończenie pielgrzymki.

Ø  O godz. 1730 – zapraszamy na Różaniec Fatimski, a po nim na Nowennę ku czci Matki Boskiej Częstochowskiej.

·         W przyszłą niedzielę, 1 maja - modlimy się o Boże błogosławieństwo dla każdej ludzkiej pracy, ale pamięta­my także o tych, którzy tej pracy zostali pozbawieni. Roz­poczynamy także maryjne nabożeństwa majowe. Składka przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

Ø  W czasie Mszy św. o godz. 930 – grupa dzieci przystąpi do I Wczesnej Komunii św. Na tej Mszy św. będzie zarezerwowana część ławek dla dzieci              i ich rodziców.

 

            Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na Jerycho Różańcowe przed Najświętszym Sakramentem w intencjach Kościoła, Ojczyzny i Narodów Europy oraz o pokój na świecie, 29 kwietnia, od godz. 2100 do 700 rano, w dniu 30 kwietnia, do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bielsku - Białej Hałcnowie.

            Zapraszamy na 26. pokutny marsz różańcowy w intencjach naszej Ojczyzny, 30 kwietnia, o godz. 1500, do kościoła pw. NSPJ w Bielsku-Białej.

            Biuro Radia Maryja przy Parafii Chrystusa Króla w Bielsku-Białej Leszczynach zaprasza w Roku Jubileuszowym 1050- lecia Chrztu Polski na Mszę świętą za