Informacje parafialne

·         W poniedziałek, 5 października - wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

·         W środę, 7 października - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

·         W piątek, 9 października - wspomnienie Bł. Wincen­tego Kadłubka, biskupa.

Ø  O godz. 1500 - zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

·         W sobotę, 10 października - o godz. 1730 zapraszamy na Różaniec Fatimski, a potem na Nowennę do Matki Boskiej Częstochowskiej.

·     W przyszłą niedzielę, 11 października - będziemy ob­chodzić po raz piętnasty Dzień Papieski. Do puszek zbiera­ne będą ofiary na fundusz stypendialny.

 

            Trwa październik, miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. Niech modlitwa różańcowa zjednoczy nas wszystkich w upraszaniu nawrócenia, dla świata, dla naszych rodzin i niech ona łączy nas w drodze ku tworze­niu dobra. Różaniec, w katedrze modlimy się po mszy św. o godz. 800, a także wieczorem o godz. 1745.

 

            W bieżącym tygodniu odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych Parafian. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej,

            Polecamy prasę katolicką. Ufamy, że znajdziecie w niej istotne informacje dotyczące życia religijnego. Zachęcamy do jej nabywania i czytania.

            W kancelarii parafialnej przyjmowane są Wypominki całoroczne i jednorazowe za naszych bliskich Zmarłych. Stosowne formularze, można zabrać ze stolika z prasą.