Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter  

1. Zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz.18.00

2. Spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych odbędzie dzisiaj o godz. 15.00 w salce przy ul. Schodowej.

3. Akademia Miłości zaprasza na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.15 w salce katechetycznej przy ulicy Schodowej 3. Temat spotkania: Jak konsekwentnie realizować noworoczne Postanowienia.

4. Jerycho Różańcowe rozpoczyna się w środę o godz. 18.00 w kaplicy Księży Pallotynów i kontynuowane będzie w naszej katedrze w czwartek od godz. 9.30 do 18.00.

5. Zapraszamy w piątek o godz.15.00 na Godzinę Miłosierdzia i o godz. 19.00 na Rozmowy z Jezusem.

6. W sobotę o godz.14.30 w kościele NSPJ rozpocznie się Pokutny Marsz Różańcowy. O godz. 17.00 Msza święta i śpiewanie kolęd w kaplicy Sióstr Redemptorystek.

7. Zapraszamy wszystkich do katedry na wspólne kolędowanie z Józefem i Elżbietą Skrzek a także chórem naszej katedry w niedzielę, 26 stycznia, o godz. 16.00.

8. „Życzliwymi bądźmy” – pod tym hasłem przebiega tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który odbywa się co roku między 18 a 25 stycznia. To czas, gdy chrześcijanie różnych wyznań spotykają się na całym świecie na ekumenicznych nabożeństwach, modlitwach, konferencjach, koncertach. W naszej katedrze na każdej Mszy świętej i wszystkich nabożeństwach będziemy prosili o jedność wśród wyznawców Pana Jezusa, w naszej parafii i w naszych domach

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter