Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie
{Play}
Tylko ten człowiek może być szczęśliwy, który porzuci wszystko dla Jezusa i pójdzie za Nim. Liturgia Słowa dzisiejszej niedzieli zachęca nas, abyśmy porzucili wszystko to, co przesłania nam Jezusa i od Niego oddziela. Musimy pozwolić się prowadzić w życiu Duchowi Świętemu, a wtedy osiągniemy wolność.
  1. Zapraszamy w dzisiejszą niedzielę o godz. 18.00 na ostatnie nabożeństwo do NSPJ.
  2. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W lipcu nie będzie wyjątkowo odwiedzin chorych. W sytuacjach nagłych prosimy o zgłoszenie.
  3. Straż Honorowa NSPJ. będzie prowadziła Adorację w czwartek o godz17.00
  4. Od poniedziałku w czasie wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 9.00 rano w tygodniu. Nie będzie czynna kancelaria we wtorki i czwartki w godz.15.00 do 17.00
  5. W niedzielę 7 lipca od 13.30 do 18.00 odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Nieustającego Różańca.
  6. Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Koszyc – miejsca śmierci św. Melchiora Grodzieckiego. W tym roku przeżywamy rocznicę 400 lat od tego wydarzenia. Mszy Świętej w katedrze o godz. 12.00 będzie przewodniczył Ks. Biskup Roman Pindel.
    Zapraszamy do udziału sobotę 12 października 2019 r.  Zapisy w parafii do 10 września. Przy zapisie prosimy o wpłatę 50 złotych.
Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter