Katedra św. Mikołaja

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w poniedziałek, 13 stycznia, po mszy wieczornej w salce na probostwie.

2. Zapraszamy w piątek o godz.15.00 na Godzinę Miłosierdzia i o godz. 19.00 na Rozmowy z Jezusem.

3. Spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 19 stycznia, o godz. 15.00 w salce przy ul. Schodowej.

4. Projekcja filmu „Największy Dar” odbędzie się w sobotę, 25 stycznia, o godz. 19.00 w kościele św. Andrzeja Boboli - księży pallotynów - obok szpitala wojewódzkiego.

5. Zapraszamy wszystkich do katedry na wspólne kolędowanie z Józefem i Elżbietą Skrzek, a także chórem naszej katedry za dwa tygodnie - w niedzielę 26 stycznia - o godz. 16.00.

6. Zakończyliśmy tegoroczne Odwiedziny Duszpasterskie. Księża naszej parafii spotkali się ze wszystkimi, którzy wyrazili chęć przyjęcia duszpasterza i ministrantów. Kolęda połączona z modlitwą i rozmową jest dla nas cennym doświadczeniem. Składamy serdeczne podziękowanie naszym parafianom za życzliwość i otwartość. Wdzięczni jesteśmy za każdą ofiarę i dobre słowo. Ponad tym wszystkim najważniejszy jest dar wspólnej modlitwy, której owoce, mamy nadzieję, będą ubogacały w błogosławieństwie i łasce Bożej. O obfitość Bożych darów będziemy prosili gromadząc się katedrze przez cały 2020 rok.

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter