Katedra św. Mikołaja

Wiadomości

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE  2019/2020

Niedziela – 1 grudnia 2019 r.
ul. Wzgórze 4-22 od godz. 14.00

Poniedziałek – 2 grudnia 2019 r.
ul. Powstańców Śląskich, ul. Przekop, ul. Sukiennicza od godz. 15.00
ul. Modrzewskiego 3 od godz. 15.00
ul. Kościuszki 11-15a od godz. 15.00

Wtorek – 3 grudnia 2019 r.
ul. Młyńska 74, 73, 72, 70, 71 od godz. 15.00

Środa – 4 grudnia 2019 r.
ul. Bohaterów Warszawy 9-1 (nieparzyste) od godz. 16.00

Czwartek – 5 grudnia 2019 r.
ul. Mickiewicza 23-15 oraz ul. Krasińskiego 22 i 24 od godz. 15.00
ul. Czysta 1/55-1 od godz. 15.00

Piątek – 6 grudnia 2019 r.
ul. Czysta 5/55-1 od godz. 15.00

Sobota – 7 grudnia 2019 r.
ul. Mickiewicza 18-2 (parzyste) oraz 13-1 (nieparzyste) od godz. 12.00
ul. Kunickiego 16 oraz ul. Wilsona 1-11 od godz. 12.00

Poniedziałek – 9 grudnia 2019 r.
ul. Solna 5 oraz 6-12a (parzyste) od godz. 16.00
ul. Reymonta 2-10 od godz. 15.00

Wtorek – 10 grudnia 2019 r.
ul. Sienkiewicza oraz 3 Maja 9a-1 od godz. 15.00

Środa – 11 grudnia 2019 r.
ul. Partyzantów 39-27 od godz. 16.00

Czwartek – 12 grudnia 2019 r.
ul. Batorego 8, 12, 11 oraz 17-23 (nieparzyste) od godz. 15.00

Piątek – 13 grudnia 2019 r.
ul. Młyńska 16-2 od godz. 16.00
ul. Słowackiego 8-18 (parzyste) oraz ul. Modrzewskiego 15-2 od godz. 15.30

Sobota – 14 grudnia 2019 r.
ul. Grota Roweckiego 26 i 28 od godz. 12.00
ul. E. Plater 5-20 oraz ul. Damrota 6-14 od godz. 12.00
ul. Młyńska 55-45 (nieparzyste) od godz. 12.00

Niedziela – 15 grudnia 2019 r.         
ul. Drzymały 7 i 9 od godz. 14.00
pl. Smolki 7-2 od godz. 14.00

Poniedziałek – 16 grudnia 2019 r.
ul. Cieszyńska 86-62 (parzyste) od godz. 16.00
ul. Młyńska 68-50a (parzyste) od godz. 17.00

Środa – 18 grudnia 2019 r.
ul. Browarna, pl. Zwycięstwa oraz ul. Konopnickiej 3-25 od godz. 15.00

Czwartek – 19 grudnia 2019 r.
ul. Cieszyńska 1-29 (nieparzyste) oraz ul. Zdrojowa 17b-4 od godz. 15.00
ul. Cieszyńska 109-59 (nieparzyste) od godz. 15.00

Piątek – 20 grudnia 2019 r.
ul. Bardowskiego 1-16 od godz. 15.00
ul. Batorego 34-22 (parzyste) oraz ul. Łukasiewicza 6-10 (parzyste) od godz. 15.00
ul. Młyńska 69-57 (nieparzyste) od godz. 15.00

Sobota – 21 grudnia 2019 r.
ul. Bohaterów Warszawy 15b-11 (nieparzyste) oraz 6a-2a od godz. 12.00
ul. Bohaterów Warszawy 17-23 (nieparzyste) oraz 26 od godz. 12.00
ul. Batorego 9a-5 (nieparzyste) od godz. 12.00
ul. Łukasiewicza 11-7 (nieparzyste) od godz. 12.00

Niedziela – 22 grudnia 2019 r.
ul. Partyzantów 74-50, 53, 43 oraz pl. Mickiewicza od godz. 14.00
ul. Cieszyńska 53-31 (nieparzyste) od godz. 14.00
ul. Żywieckie Przedmieście oraz ul. Kochanowskiego 1-38a od godz. 14.00

Piątek – 27 grudnia 2019 r.
ul. Batorego 18-14 (parzyste) od godz. 15.00
ul. Czysta 3/55-1 od godz. 15.00
ul. Czysta 8/55-1 od godz. 15.00
ul. Barlickiego 22-2 (parzyste) od godz. 15.00

Sobota – 28 grudnia 2019 r.
ul. Cieszyńska 60-4 (parzyste) od godz. 12.00
ul. Drzymały 3 i 5 od godz. 12.00
ul. Czysta 6/55-1 od godz. 12.00
ul. Partyzantów 23-5 od godz. 12.00
ul. Czajkowskiego 4-14 (parzyste) i 15a-5 (nieparzyste) od godz. 12.00
ul. Batorego 20d-20 (parzyste) od godz. 12.00

Niedziela – 29 grudnia 2019 r.
ul. Czysta 4/55-1 od godz. 14.00
ul. Barlickiego 25b-19 (nieparzyste) od godz. 14.00
ul. Barlickiego 17-1 (nieparzyste) od godz. 14.00
ul. Inwalidów 2b-8, ul. Kołłątaja 2-16 oraz ul. 1 Maja 7 od godz. 14.00

Poniedziałek – 30 grudnia 2019 r.
ul. Cechowa 31-2 od godz. 15.00
ul. Solna 14 od godz. 15.00
ul. Zamkowa oraz pl. Żwirki i Wigury od godz. 15.00
ul. Drzymały 22-4 (parzyste) oraz ul. Damrota 4 od godz. 15.00

Czwartek – 2 stycznia 2020 r.
ul. Skargi od godz. 15.00
ul. Słowackiego 13-1 (nieparzyste) oraz 6a-2 (parzyste) od godz. 15.00
ul. Łukasiewicza 5-1 (nieparzyste) od godz. 15.00
ul. Nad Niprem 2-14 oraz ul. Krasińskiego 20-6 (parzyste) i 5a od godz. 15.00
pl. Fabryczny, ul. Stojałowskiego 8-1, ul. Przechód od godz. 15.00

Piątek – 3 stycznia 2020 r.
ul. 11 listopada 3-11 od godz. 15.00
ul. Grota Roweckiego 24-14 od godz. 15.00

Sobota – 4 stycznia 2020 r.
ul. 1 Maja 49-34 oraz 16a-12a od godz. 12.00
ul. Piwowarska, ul. Celna, Rynek, ul. Podcienie, ul. Schodowa, ul. Kościelna, pl. św. Mikołaja od godz. 12.00
ul. Solna 7/1-60 od godz. 12.00
ul. Grota Roweckiego 12 oraz 34-30 od godz. 12.00
ul. Kunickiego 3-12 od godz. 12.00
ul. Grota Roweckiego 10-4 od godz. 12.00

Niedziela – 5 stycznia 2020 r.
ul. Pułaskiego 1-13 od godz. 14.00
ul. Orkana 2-20, ul. Pankiewicza od godz. 14.00
ul. Solna 11/1-60 od godz. 14.00

Wtorek – 7 stycznia 2020 r.
ul. Miarki 15-2 od godz. 15.00

Czwartek – 9 stycznia 2020 r.
ul. Lompy 18-7, ul. Kopernika, ul. Sikorskiego 10-2 od godz. 15.00

Piątek – 10 stycznia 2020 r.
ul. Bohaterów Warszawy 22-2 (parzyste) od godz. 15.00

Sobota – 11 stycznia 2020 r.
ul. Krasińskiego 23-11 (nieparzyste) od godz. 12.00

KOLĘDA DODATKOWA
SOBOTA, 11 STYCZNIA, OD GODZ. 12.00









 

Podziel się artykułem:
FaceBook  Twitter